Wakacje nad morzem: Władysławowo

Najpopularniejszymi kierunkami nadmorskiego odpoczynku w Polsce są zdecydowanie Trójmiasto, Kołobrzeg i Łeba. Mniejsze miejscowości, chociaż cieszą się nadal ogromnym zainteresowaniem turystów, ze względu na swoje noclegowe ograniczenia przyjmują ich zdecydowanie mniej. Nie oznacza to jednak, że pod względami jakości wypoczynku, cen czy jakości noclegu są gorsze od głównych bałtyckich kurortów. Wręcz przeciwnie, a doskonałym tego przykładem jest niewielkie, ale stale oblegane przez gości Władysławowo.

Nadmorska stolica rozrywki

To niewielkie, ale doskonale położone miasto, już od kilku lat niepodzielnie dzierży palmę pierwszeństwa związaną z najbardziej rozrywkowym miejscem nad polskim morzem. Zaskakujący wynik, bo na podium Władysławowo wyprzedza nawet Gdańsk i Sopot, doskonale pokazując, że to nie wielkość miasta i ilość turystów rocznie je odwiedzających, ale jakość usługi turystycznej jest w dzisiejszych miastach wyznacznikiem dobrej zabawy. Przyjeżdżając tutaj i wynajmując miejsca na noclegi można być pewnym, że nie będziemy się nudzić i że każdego dnia i każdej nocy, niezależnie od pogody, czekać nas będą fantastyczne imprezy. A te organizowane są zarówno w centrum miasta, gdzie co noc rozbrzmiewają głośne rytmy dyskotek jak i na plaży, gdzie prócz muzyki każdego typu, nieodłącznym elementem imprez są ogniska. Nic dziwnego, że wiele młodych osób mając do wyboru spędzenie wakacji w zatłoczonym Trójmieście, o wiele bardziej woli przejechać się kilkanaście kilometrów dalej do Władysławowa i tam się zabawić.

Opcja dla każdego

Wybór Władysławowa nie powinien jednak zależeć od samego faktu, że mają tu miejsce fantastyczne imprezy nad morzem, w których udział biorą osoby w każdym wieku. Warto zwrócić również uwagę na zróżnicowanie związane z bazą noclegową – niezwykle obszerną, łączącą w sobie pokoje w pensjonatach, apartamenty hotelowe, prywatne kwatery i miejsca na polach namiotowych i campingowych. Doskonale wyposażona jest również baza restauracyjna z barami, restauracjami, a nawet regionalnymi stylizowanymi karczmami, gdzie zjeść można potrawy związane z morską kuchnią. Oczywiście prym wiodą głównie wędzarnie i smażalnie ryb, które są oblegane przez turystów właściwie od rana do wieczora, a chętnych na świeżą rybę prosto z morza nigdy nie brakuje.

Jedna myśl na temat “Wakacje nad morzem: Władysławowo”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>